S+2332LC10D

S+2332LC10D


تماس بگیرید

ویژگی های کلیدی محصول

  • مدل محصول S+2332LC10D
  • مناسب برای مسافت 10 KM
  • سازگار با تمام محصولات MikroTik
  • اندازه 1610nm
  • فرستنده 10G +SFP
دسته بندی :

آخرین بروزرسانی : 24 مهر, 1398

نقد و بررسی : S+2332LC10D

کیت ماژول دو طرفه SFP + 10G. کیت شامل دو ماژول SFP + است که می توانند به عنوان جفت برای دستیابی به سرعت داده های عملیاتی تا 10Gbps برای مسافت تا 10 کیلومتر بر روی کابل تک نوری استفاده شوند.

این محصول با قیمت رقابتی در وبسایت تخصصی میکروتیک  (میکروتیک آنلاین) ارائه می گردد.

 

مشخصات فنی :

مشخصات

مدل محصول

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “S+2332LC10D”

تا کنون تغییر قیمتی برای این محصول ثبت نشده است.

css.php