دانلود نرم افزار میکروتیک آنلاین

دانلود نرم افزار

دانلود نرم افزار های مدیریت سخت افزار های میکروتیک و مانیتورینگ شبکه

Winbox

Winbox یک نرم افزاری سبک و کم حجم است که به وسیله ی آن به ادمین سرور میکروتیک اجازه داده می شود تا از رابط کاربری گرافیکی سریع و ساده ای بهره مند شود.

نرم افزار Winbox برای کنترل پهنای باند در شبکه طراحی شده است. با این نرم افزار شما می توانید به راحتی علاوه بر مانیتورینگ پهنای باند مصرفی خود در صورت نیاز کاربران خود را در میزان اسفاده از پهنای باند محدود کنید.

این نرم افزار مانند Remote Desktop ویندوز می باشد، با این تفاوت که به جای ارتباط با ویندوز به Mikrotik OS وصل خواهید شد.

لوگو نرم افزار winbox

The Dude

نرم افزار The Dude برای زیرساخت شبکه های کوچک یک نرم افزار بسیار مفید بوده و در واقع یک نرم افزار نظارت شبکه چند منظوره است.

The Dude کلیه ویژگی های اساسی یک نرم افزار مدیریت تصویری شبکه را فراهم می کند و تلاش می کند تا برخی از ابزار های استفاده شده توسط مدیران شبکه را برایتان فراهم کند.

با The Dude می توان IP ها، مک آدرس ها و دیگر خدمات در حال اجرا روی هر یک از ماشین های داخل شبکه را داشته باشید.

شما می توانید در شبکه خودتان مجموعه اقداماتی را بر روی هر یک از رایانه ها انجام دهید و از پروتکل های نظارت استفاده نمایید تا اطلاعیه ها را برای تغییرات مهم دریافت کنید.

لوگو نرم افزار The Dude

Netinstall

معمولا برای کار کردن با محصولات میکروتیک ازنرم افزار Winbox یا مرورگر استفاده می شود. در برخی مواقع پس از تلاش های زیاد نمی توان به میکروتیک وصل شد.

علت می تواند فراموش کردن IP ست شده، نام کاربری و رمز عبور یا حتی درست عمل نکردن میکروتیک باشد. در این جا Netinstaller به کمک شما می آید.

netinstall نرم افزاری قابل اجرا در محیط ویندوز است که به شما امکان می دهد تا RouterOS خود را از طریق کابل شبکه نصب و یا ریست نمایید.

لوگو نرم افزار Netinstall

MikroTik RouterOS

MikroTik RouterOS سیستم عامل مبتنی بر لینوکس شرکت میکروتیک می باشد.

نرم افزار MikroTik RouterOS با نصب بر روی رایانه‌ های استاندارد مبتنی بر x86، سخت‌ افزار دستگاه را به یک مسیریاب شبکه تبدیل کرده و بسیاری از ویژگی‌های اضافه مختلف را به اجرا درمی‌ آورد. مانند دیواره آتش، خدمات دهنده و سرویس گیرنده شبکه خصوصی مجازی (VPN)، شکل دهنده و ارتقا دهنده کیفیت خدمات پهنای باند.

همچنین می تواند ویژگی نقطه دسترسی (Access Point) و دیگر ویژگی‌ها را در شبکه‌های بیسیم بازی کند.

نرم افزار MikroTik RouterOS