S-31DLC20D

S-31DLC20D


تماس بگیرید

دسته بندی :

آخرین بروزرسانی : 22 مهر, 1398

نقد و بررسی : S-31DLC20D

میکروتیک S-31DLC20D یک ماژول SFP مناسب جهت استفاده با فیبرهای نوری سینگل مد بوده و دارای کانکتورهای LC و طول موج 1310nm می باشد.
حداکثر طول کابلی که این SFP پشتیبانی می نماید 20 کیلومتر می باشد.
این ماژول بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب SFP دارند، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود.

این محصول با قیمت رقابتی در وبسایت تخصصی میکروتیک  (میکروتیک آنلاین) ارائه می گردد.

 

مشخصات فنی :

مشخصات

مدل محصول

دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید برای “S-31DLC20D”

تا کنون تغییر قیمتی برای این محصول ثبت نشده است.

css.php