لوازم جانبی های QSFP 40G

لوازم جانبی میکروتیک

لوازم جانبی های QSFP 40G

با توجه به معرفی سوییچ CRS326-24S+2Q+RM به عنوان سریعترین سوییچ روتر میکروتیک تا به حال; امروز قصد داریم سه محصول لوازم جانبی میکروتیک برای این سوییچ و مناسب برای محصولات QSFP 40G را معرفی کنیم.
این سه محصول با نام های تجاری میکروتیک Q+DA0001 ، Q+85MP01D و +Q+BC0003-S می باشد.
این محصولات دو کابل و یک ماژول میکروتیک برای متصل کردن سوییچ ها و روتر های QSFP است.
این کابل ها و ماژول ها باسوئیچ‌ها و روترهای تولیدکنندگان دیگر QSFP 40G نیز سازگار هستند اما ما توصیه می کنیم برای استفاده با بهترین کارایی از لوازم جانبی QSFP 40G با سوییچ CRS326-24S+2Q+RM استفاده کنید.

 

Q+DA0001 – یک کابل اتصال مستقیم 40 گیگابیت بر ثانیه +QSFP

دو سوئیچ CRS326-24S+2Q+RM را بدون دردسر به هم متصل کنید – میکروتیک Q+DA0001 یک کابل دارای ماژول های +QSFP یکپارچه است ، آن را وصل کنید و از سرعت لذت ببرید!
کابل به طول 1 متر و نسبتاً انعطاف پذیر است – لازم نیست دستگاه‌های شما در بالای یکدیگر باشند.

میکروتیک Q+DA0001

Q+85MP01D – ماژول فیبر نوری +QSFP با 40 گیگابیت بر ثانیه و 850 نانومتری

ماژول نوری میکروتیک Q+85MP01D چهار کانال مستقل فول داپلکس با حداکثر پهنای باند 10 گیگابیت بر ثانیه در هر کانال و مجموع پهنای باند 40 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می دهد.
این کابل می تواند اتصال در فاصله بیش از 100 متر برای فیبرنوری های مالتی مود نوع OM3 و فاصله بیش از 150 متر را برای فیبرنوری های مالتی مود نوع OM4 فراهم کند.
این ماژول دارای توابع تشخیصی دیجیتالی تو کار است که شامل نظارت بر توان نوری می باشد. و در محیط هایی تا 70°Cعملکرد خوبی خواهد داشت.
این کابل برای مواجهه با سخت ترین شرایط از جمله دما ، رطوبت و تداخل مغناطیسی EMI طراحی شده است، بنابراین قطعا ما این محصول را به عنوان یک راه حل مطمئن برای تمام دستگاه های 40 گیگابیت در ثانیه +QSFP توصیه می کنیم.

Q+85MP01D

+Q+BC0003-S – یک کابل تفکیک شونده +QSFP با 40Gbps تا 4 10xگیگابیت +SFP

میکروتیک +Q+BC0003-S کابلی است به شما این امکان را می دهد که از همه مزایای سوئیچ جدید ما با پورت 40Gbps بدون به روزرسانی تمام شبکه خود بهره مند شوید.
شما می توانید به آسانی CRS326-24S+2Q+RM را به 4 دستگاه دیگر با پورت +SFP 10G متصل کنید زیرا ماژول های +QSFP و +SFP یکپارچه هستند.
کابل 3 متر طول دارد که برای اکثر نصب ها کافیست.

Q+BC0003-S+

 

شما کاربران گرامی می توانید به محض ارائه سوئیچ روتر میکروتیک CRS326-24S+2Q+RM و محصولات جانبی QSFP 40G میکروتیک در ایران آن را از وبسایت و فروشگاه میکروتیک آنلاین تهیه نمایید.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
css.php