انتشار اولین ویدیو رسمی از رونمایی محصولات میکروتیک با فناوری 5G

رونمایی از محصولات 5g میکروتیک

انتشار اولین ویدیو رسمی از رونمایی محصولات میکروتیک با فناوری 5G

پس از انتشار اخبار ورود رسمی میکروتیک به حوزه فناوری 5G امروز اولین ویدیو رسمی از رونمایی محصولات با پشتیبانی از نسل پنجم فناوری موبایلی 5G  منتشر شد.
این مراسم به مناسبت راه اندازی شبکه های 5G در کشور لتونی به میزبانی شرکت LMT برگزار شد.این اولین راه اندازی شبکه 5G در اروپای شرقی می باشد.

در حاشیه این مراسم از اولین تجهیزات میکروتیک با پشتیبانی از فناوری نسل پنجم ارتباطات موبایلی توسط آقای جان تالی; مدیرعامل شرکت میکروتیک در حضور مسئولین و مقامات این کشور رونمایی شد.
در این ویدیو مدیرعامل شرکت میکروتیک در حال توضیح دستاورد های این شرکت در حوزه ارتباطات 5G به آقای ایگل لویس رییس جمهور لتونی و آقای جورج بیند مدیرعامل شرکت مخابراتی LMT می باشد.

میکروتیک 5g لتونی

در این مراسم مدیرعامل شرکت میکروتیک یک روتر وایرلس جدید صنعتی برای مصارف Outdoor و صنعتی ، یک روتر وایرلس ساخته شده بر اساس فرم مدل محبوب wAP برای مصارف داخلی و محیط های بیرونی و یک آنتن رادیو با فرم ظاهری سری LHG این شرکت با پشتیبانی از شبکه موبایلی نسل پنج  5G را معرفی کرد.

با توجه به رونمایی از اولین محصولات شرکت Mikrotik در حوزه فناوری 5G در فرم سری های قبلی مانند wAP  و  LHG احتمالا باید منتظر ارائه محصولات در سری های دیگر مانند SXT و LtAP نیز بود.
هرچند میکروتیک اطلاعات بیشتری در این مورد و همچنین روتر صنعتی به ظاهر جدید خود منتشر نکرده است.و باید منتظر روز های آینده و اطلاعات جدید این شرکت بود.

آخرین اخبار شرکت میکروتیک در حوزه فناوری 5G  را می توانید از طریق وب سایت و کانال رسمی تلگرامی میکروتیک آنلاین دنبال کنید.

css.php