اکسس پوینت میکروتیک AUDIENCE – یک دسترسی شیک!

اکسس پوینت AUDIENCE

اکسس پوینت میکروتیک AUDIENCE – یک دسترسی شیک!

چه کسی گفته است شما باید روتر خود را در کمدتان مخفی کنید؟ آن را بیرون بیاورید و از سیگنال سریعتر و بی دردسر در کل خانه خود لذت ببرید.

یک روتر برای کسانی که هم برای زیبایی و هم برای عملکرد آن ارزش قائل هستند.

ارتباط قدرتمند در همه جا

Wi-Fi باید سریع ، قابل اعتماد ،با مدیریت آسان باشد و بتواند همه اتاق ها و گوشه کنار را پوشش بدهد.

این دقیقاً همان چیزی است که دستگاه های Audience می توانند به بهترین شکل ارائه دهند، حتی در بزرگترین خانه ها!

میکروتیک Audience یک اکسس پوینت خانگی سه بانده ( یک باند 2.4GHz و دو باند 5GHz ) با پشتیبانی از LTE و فناوری بیسیم مش می باشد.

اگر به Wi-Fi در یک ساختمان خیلی بزرگ و با انواع موانع احتیاج دارید، کافی است دستگاه های Audience بیشتری را به شبکه خود اضافه کنید.

با فشار یک دکمه آنها بصورت یکپارچه با هم همگام می شوند و یک شبکه Wi-Fi را ایجاد می کنند تا کل محل مورد نظرتان را پوشش دهد.

معرفی Audienceمیکروتیک

در بعضی موارد ممکن است یک اکسس پوینت میکروتیک Audience بتنهایی بتواند جایگزین چندین روتر دیگر شود – در آزمایشات ما 1858 متر مربع (20000 فوت مربع) را به راحتی پوشش داد.

کابل ها دیگر نمی توانند شما را محدود کنند. CAT6 فناوری LTE با تأخیر کم سرعت حداکثر 300 مگابیت بر ثانیه را فراهم می کند، بنابراین برای پخش فیلم ها با کیفیت بالا یا بازی ها نیازی نیست به اینترنت سنتی با شبکه های اترنت متصل باشید.

پوشش بی سیم دو قطبی 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز بیشتر مشکلات تداخل در یک محیط شلوغ را حل می کند. به عنوان مثال ، شما می توانید همزمان از کانال 2.4 گیگاهرتزی برای دستگاه های تلفن همراه خانگی خود و از کانال 5 گیگاهرتزی برای رایانه یا تلویزیون خود استفاده کنید.

این اکسس پوینت شرکت Mikrotik در دو نوع LTE و  Wifi عرضه می شود.

شما کاربران گرامی می توانید به محض ارائه دستگاه میکروتیک Audience در ایران آن را از وبسایت و فروشگاه میکروتیک آنلاین تهیه نمایید.

css.php