LtAP LR8 LTE6 kit – همه کاره و مقرون به صرفه

معرفی LtAP LR8 LTE6 kit

LtAP LR8 LTE6 kit – همه کاره و مقرون به صرفه

معرفی میکروتیک LtAP LR8 LTE6 kit

میکروتیک LtAP LR8 LTE6 kit یک راه حل جمع و جور همه کاره با پشتیبانی از LTE، GPS و شبکه بیسیم از LoRa در یک کیس بادوام برای کارهای سنگین است. با یک مودم جدید CAT6 LTE برای سرعت بالاتر و با قیمت بهتر!

در داخل جعبه محکم یک اکسس پوینت 2.4 گیگاهرتری قدرتمند با یک پورت شبکه گیگابیت اترنت، GPS تعبیه شده داخلی و دو آنتن داخلی LTE وجود دارد.دو درگاه miniPCI در این میکروتیک LtAP LR8 LTE6 kit موجود است. یکی برای مودم LTE استفاده می‌شود و دیگری با گیتوی متمرکز برای استفاده از فناوری LoRA پرشده است.

LtAP LR8 LTE6 kit

این نسخه ارتقا یافته با یک مودم کاملاً جدید CAT6 LTE ارائه می شود که سرعت اینترنت تلفن همراه را افزایش می دهد و در عین حال قیمت LtAP را پایین می آورد.

همچنین قابلیت اینترنت اشیاء و تجمیع فرکانس دارد که اجازه می‌دهد دستگاه از چند باند مجزا بصورت همزمان استفاده کند. این به این معنی است که در محیط های شلوغ و در خارج از شهر‌ها که سیگنال ضعیف است، عملکرد بهتری نشان می‌دهد. ما شاهد دو برابر شدن سرعت اینترنت در مناطق خارج از شهر و  روستایی پس از تغییر به CAT6 بوده‌ایم.

نحوه اتصال به برق

در مجموع سه گزینه برای برق رسانی داریم

  • جک ورودی DC
  • ورودی POE
  • روشن کردن با برق خودرو

ما حتی مشاهده کردیم که کاربران LtAP را با استفاده از یک پاوربانک 20000 هزار میلی آمپر ساعت کل روز استفاده کرده اند.

ورودی برق میکروتیک

اینترنت اشیاء

برای درک کامل قابلیت های این دستگاه باید درباره اینترنت اشیاء صحبت کنیم. بیایید با یک مثال شروع کنیم. کشاورزی را تصور کنید که گاو دارد سیستم آبیاری برای محصولات  دارد و انباری برای ذخیره محصول دارد. او هر روز باید :

  •   حیوانات را دنبال کند
  •   بر میزان ذخیره غلات نظارت کند
  •   سیستم آبیاری را کنترل کند

برای همه این کارها کشاورز می‌تواند از سنسور های وایرلس کم هزینه استفاده کند. با وصل کردن آن ها به LtAP می‌تواند، داده ها و اطلاعات در لحظه را به دست آورد. آن‌ها را با اطلاعات مکانن وسیله نقلیه ترکیب کند و از طریق LTE پرسرعت به سیستم کلود ارسال کند. اکنون تمام اطلاعاتی که او برای نظارت و برنامه ریزی رشد مزارع خود نیاز دارد بصورت یکجا در اختیار دارد. خیلی ساده و خیلی کاربردی!

فناوری بی سیم پشت این LoRa نامیده می‌شود که مخفف Long Range است. به منبع تغذیه بسیار کمی نیاز دارد. به همین خاطر LoRa بهترین راه برای ایجاد راه حل های اینترنت اشیا است.LoRa را می توان برای هر چیزی از خانه های هوشمند گرفته تا کشاورزی، زنجیره تامین، تدارکات و حتی هوشمندسازی شهرها استفاده کرد. نظارت بر فضاهای پارکینگ، ردیابی خدمات شهری، اندازه گیری داده های محیطی و غیره موارد کاربردی آن بی نهایت هستند.حتی یک زیرساخت سرور رایگان هم هست که می‌توانید از آن استفاده کنید.

شبکه اشیاء به طور کامل توسط کیت LtAP LR8 LTE6 پشتیبانی می‌شود. با جامعه بزرگی از علاقه مندان و توسعه دهندگان در سراسر جهان، که هرگز با سوالاتتان در مورد شبکه LoRa تنها نمی‌مانید. دارا بودن 3 درگاه miniSIM این امکان را به شما میدهد تا از آنها برای سوئیچینگ خودکار بین اپراتورهای تلفن همراه استفاده کنید. اگر مرتبا در حال رفت و آمد در مرزها هستید، بسیار بدرد بخور است.

اینترنت اشیاء

این دستگاه دارای دو آنتن داخلی LTE است، اما می‌توانید از کانکتورهای U.FL برای اضافه کردن آنتن‌های خارجی مورد نظر خود برای پوشش بهتر استفاده کنید. همین امر در مورد GPS نیز صدق می کند.می‌توانید یک آنتن خارجی نیز وصل کنید. به هر حال، ما یک مثال کاربردی ساده در وب‌سایت مستندات RouterOS ارائه کرده‌ایم. پس شما میتونید همین الان ردیابی موقعیت مکانی را شروع کنید.

شبکه  اشیاء

محصولات LoRa ما آماده کار با “شبکه اشیاء – The Things Network” هستند. (زیرساخت متن‌باز معروفی که پوشش رایگان برای شبکه LoRa فراهم می کند و برنامه و نرم‌افزارهای بسیاری برای نیازهای شما دارد. با کمک “شبکه اشیا (زیر ساخت متن باز رایگان)” می توانید در عرض یک روز اینترنت اشیا خودتان را راه اندازی کنید. و به راحتی می توانید آن را با “شبکه اشیاء صنعتی – The Things Industries” به شبکه سطح بالای سازمانی ارتقا دهید. مراحل نصب آن قدر آسان است که هر کسی میتواند یاد بگیرد. بدون اینکه از صفر شروع کنید – به “شبکه اشیاء صنعتی – The Things Industries” بپیوندید تا وقت و انرژی خود را تلف نکنید.

 

ایده آل برای تدارکات ، حمل و نقل و ردیابی

دارا بودن 3 درگاه miniSIM این امکان را به شما می‌دهد تا از آنها برای سوئیچینگ خودکار بین اپراتورهای تلفن همراه استفاده کنید. اگر مرتبا در حال رفت و آمد در مرزها هستید، بسیار بدرد بخور است.

رومینگ اینترنت

 

این دستگاه دارای دو آنتن داخلی LTE است، اما می‌توانید از کانکتورهای U.FL برای اضافه کردن آنتن‌های خارجی مورد نظر خود برای پوشش بهتر استفاده کنید. همین امر در مورد GPS نیز صدق می کند – می‌توانید یک آنتن خارجی نیز وصل کنید. به هر حال، ما یک مثال کاربردی ساده در وب‌سایت مستندات RouterOS ارائه کرده‌ایم، پس شما میتونید همین الان ردیابی موقعیت مکانی را شروع کنید!

 

css.php