معرفی LtAP – اکسس پوینت با دوام و قدرتمند 4G-LTE با پشتیبانی از GPS

Mikrotik LtAP میکروتیک

معرفی LtAP – اکسس پوینت با دوام و قدرتمند 4G-LTE با پشتیبانی از GPS

دستگاه میکروتیک LtAP جدید یک اکسس پوینت بی سیم و جمع و جور 4G- LTE ضد آب است و برای محیط های شلوغ شهری و یا محیط های خارج از دسترسی به شبکه اینترنت مناسب است. این دستگاه یک مودم همراه توکار درون باکس دارد که – بدون نیاز به تجهیزات اضافی – از اتصالات 4G- LTE پشتیبانی می کند.میکروتیک LtAP

LtAP دارای شبکه بیسیم توان بالای 2.4GHz با استاندارد 802.11b/g/n است که امکان دسترسی امن به شبکه LTE را از گوشی یا هر دستگاه بی سیم دیگری تا سرعت دانلود 150 مگابیت در ثانیه فراهم می کند.

شما همچنین می توانید از یک پورت شبکه گیگابیتی آن برای دستگاه های سیمی خود استفاده کنید. برای تامین برق هم گزینه های مختلفی از جمله جک آداپتور DC ، POE و خروجی جهت اتصال به منبع برق خودرو وجود دارد.

بدنه سخت و بسیار با دوام به همراه کیت مخصوص نصب بر روی دیوار این دستگاه را تقریبا برای هر چالشی مناسب ساخته است:

از حمل و نقل عمومی ، کامیون های حمل مواد غذایی و یا تدارکات به محیط های خشن و سرد زمستانی و یا با طوفان های بیابانی.میکروتیک LtAP میتواند دمای -40 تا +70 سانتی گراد تحمل کند. راه حل کامل برای ردیابی وسایل نقلیه بصورت بلادرنگ (Real time). ما یک مثال ساده از نرم افزار ردیابی در اسناد RouterOS برای کمک به شروع به کار شما آماده کرده ایم.

LtAP حتی دارای 3 اسلات مینی سیمکارت برای مدیریت آسان رومینگ است.

اسلات miniPCIe اضافی آن گزینه های زیادی را برای توسعه به شما ارائه می کند.

برای مثال؛ شما می توانید مودم LTE دومی را برای بالا بردن قابلیت اعتماد و یا رابط بی سیم 5GHz برای داشتن همزمان 2.4GHz / 5GHz + LTE به آن اضافه کنید. اسلات دیگر miniPCIe در حال حاضر با مودم LTE پر شده است.

میکروتیک ltap 4G

LtAP دارای یک پورت سریال RS232 است که به شما امکان دسترسی کنسول جهت ایرادیابی می دهد. و همچنین یک پورت USB برای سایر دستگاه ها را دارد. LtAP جدید فراتر از یک اکسس پوینت بی سیم است – این چیزی است که شما به آن نیاز دارید، در هر کجا که لازم باشد.

مودم وایرلس ltap lte

دستگاه وایرلس ltap lte

 

سه مدل برای این دستگاه ارائه شده است :

– مدل ( LtAP LTE kit ( RBLtAP-2HnDΡ-LTE با مودم R11e-LTE برای باند های بین المللی 1, 2, 3, 7, 8, 20, 38 و 40

– مدل (LtAP 4G kit (RBLtAP-2HnDΡ-4G با مودم R11e-4G برای باند های بین المللی و آمریکا 3, 7, 20, 31, 41n , 42 و 43

– مدل ( LtAP ( RBLtAP-2HnDΡ بدون کارت LTE

css.php