میکروتیک LHG XL 52 ac – رادیو وایرلس دو بانده بدون قطعی !

میکروتیک lhg xl 52 ac

میکروتیک LHG XL 52 ac – رادیو وایرلس دو بانده بدون قطعی !

آیا نیاز به یک اتصال طولانی و مطمئن دارید که هرگز قطع نشود؟
میکروتیک LHG XL 52 ac جدید همین قابلیت را بصورت دو باند ارائه می دهد. شما به راحتی می توانید کانال 5 گیگاهرتز را با سرعت حداکثر 600 مگابیت بر ثانیه به عنوان ارتباط اصلی راه اندازی کنید و از کانال 2.4 گیگاهرتز به عنوان یک اتصال پشتیبان خودکار با سرعت حداکثر 260 Mbps استفاده کنید یا از هر دو اتصال همزمان برای تعادل بار ( Load balancing ) استفاده کنید.


آنتن قدرتمند 27dBi برای فرکانس 5GHz و آنتن 18dBi برای 2.4GHz میکروتیک LHG XL 52 ac امکان ارتباط برای فواصل تا +40کیلومتر را فراهم می کند.
طراحی شبکه ای ( Grid )  آن نیز مانند دیگر محصولات LHG در برابر باد از رادیو وایرلس محافظت می کند، و دستگاه می تواند درجه حرارت را از -40 تا 70+ درجه سانتیگراد تحمل کند.
قطعه اتصال آنتن به کارت شبکه بیسیم بصورت توکار تعبیه شده و هیچ اتلافی در کابل ارتباطی وجود ندارد.

این دستگاه به لطف پردازنده چهار هسته ای و رم 256 مگابایتی می تواند سنگین ترین بارها را تحمل کند. این دستگاه دارای پورت گیگابیت اترنت ، درگاه SFP است و با 802.3af سازگار است – می توانید آن را با سوییچ POE روشن کنید.

درگاه ورودی SFP و پورت شبکه اترنت گیگابیتی این امکان را به شما می دهد که از حداکثر پهنای باند شبکه بی سیم آن یعنی AC 1200  استفاده کامل بکنید.
اجازه ندهید فاصله ارتباطات شما را محدود کند! انتخاب LHG XL 52 ac ، یک راه حل مناسب برای مناطق روستایی ، مزارع و پارک های بسیار بزرگ !

همچنین می توانید بخوانید  سوئیچ CRS326-24S+2Q+RM - سریعترین سوییچ میکروتیک تاکنون

 

شما کاربران گرامی می توانید به محض ارائه میکروتیک LHG XL 52 ac در ایران آن را از وبسایت و فروشگاه میکروتیک آنلاین تهیه نمایید.

css.php